Mam na imię Beata, mam 20 lat i mieszkam w Żółtkach (14 km od Białegostoku, woj. podlaskie). Moja historia z biletami zaczęła się w 2005 roku. Najpierw odkładałam tylko bilety mpk z Białegostoku ponieważ wydawały mi się one interesujące i fajnie było by mieć ich dużo :).
 
  Gdy jeszcze nie korzystałam zbyt często z Internetu myślałam że tylko ja mam bzika na punkcie biletów, lecz gdy poszperałam w Internecie zobaczyłam, że są też inni ludzie którzy je zbierają :-). Następnie znalazłam taką stronę jak allegro.pl i już się zaczęło wtedy większe zbieranie, zobaczyłam bilety z innych miejscowości i zaczęłam je kupować, ale niestety trochę to kosztowało. Obecnie wymieniam się biletami lub innymi przedmiotami z  kolekcjonerami:) ale także korzystam z allegro:). Ostatnio także dobrzy ludzie wysyłają mi swoje bilety. Kolekcja prezentowana jest na stronie od sierpnia 2010 roku. Jako aplikacja w Windows Store od stycznia 2012.
 
Posiadam w swojej kolekcji także bardzo dużo biletów z Białegostoku. Mam ich ponad 5000 szt i ta liczba ciągle rośnie ponieważ nadal je zbieram. Są to głównie bilety jednorazowe. Jest tez trochę miesięcznych, dekadowych i miesięcznych znaczków. 
 
A wszystko to wygląda tak:
 
 
Aby zobaczyć więcej zdjęć zapraszam do działu Galeria.

© Tomasz Michalski all rights reVerSed :-)
Najlepsze strony kolekcjonerskie
Kolekcja zawiera 7476 biletów z 194 miast i ciągle rośnie :-)